Kullanıcı Girişi
    Kullanıcı Adı   
    Şifre   
Şifremi Unuttum | Üye Ol   
» Arındırılmış veriye göre Türkiye, AB'de en hızlı büyüyen ülke
Arındırılmış veriye göre Türkiye, AB'de en hızlı büyüyen ülke Tarih: 1 Ekim 2009 Kaynak: Referans İlk çeyrekte rekor daralan Türkiye ekonomi...»
» 'Dünya ekonomisinin büyümesini artık doğal afetler de etkiliyor'
Dünya Bankası'nın içindeki bağımsız değerleme kuruluşu Independent Evaluation Group (IEG)'nin Başkanı Dr. Vinod Thomas, Dünya Bankası da dah...»
» ‘Al parayı, ver tapuyu' devri bitiyor
Vergi Konseyi Başkanı Mustafa Uysal, gayrimenkul alım satımında, ‘ucuz değer gösterme'den kaynaklanan kayıtdışılığı ve vergi kaçağını önleme...»
» Hyatt Regency'yi Doğuş aldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, mülkiyetindeki 5 yıldızlı Hyatt Regency Oteli'ni, Doğuş Holding'e bağlı Göktrans Turizm ve Ticaret AŞ.'ye 20...»
» Zorlu Center'da Perde 2011’de Açılıyor
Zorlu Center projesinin alışveriş ve kültür merkezinin 2011 Ağustos'unda açılması planlanıyor. Alışveriş merkezinin güvenliği, kameralarla v...»
Ana Sayfa RE/MAX Hakkında Ulvi Kocailik Kimdir? Hizmetlerim Referanslarım Basından Yararlı Bilgiler Bana Sorun-İletişim
   HİZMETLERİMİZ  
 
Hizmetlerimi şöyle sıralamak isterim;

1. Bölge analizleri: yatırım yapmak istediğiniz bölgeler hakkında analiz raporu hazırlarım.

2. Gayrimenkul geliştirme analizleri: inşaat yapmayı düşündüğünüz konut veya ticari arsalarınız için gayrimenkul geliştirme analizleri hazırlarım. Ne yapılırsa daha verimli olur, muhtemel gelir analizleri.

3. Mevcut gayrimenkulleriniz için ekspertiz raporu hazırlarım. Yükselen, doymuş, stabil gayrimenkuller, rayiçleri, öneriler.

4. Satılacak veya kiralanacak gayrimenkullerinizin pazarlanması için tek yetkili olarak mülk sahibi temsilciliği. Sizden aldığım süreli münhasır pazarlama yetkisi ile, başarısı kanıtlanmış Ulvi Kocailik pazarlama planı uygularım. Temas eden Alıcı Adaylarını Size raporlarım, teklifleri yazılı olarak Size sunarım. Sizin için müzakere eder en yüksek satış değerini elde ederim. Tapu işlemlerini organize ederim.

5. Alıcı için kriterlere uygun gayrimenkul araştırması yaparım. Sizi yormadan, en kısa sürede, en uygun gayrimenkulleri bulur, Sizin adınıza fiyat ve şartları müzakere eder, kira sözleşmesi yaparım veya tapu işlemlerini organize ederim.

6 yılda 80 kategoride 6.000'den fazla Alıcı-Satıcı kaydı, yılda 5000 Alıcı adayı ile görüşme, 1.500 ilave kayıt.
1.000'den fazla ekspertizi yapılmış gayrimenkul kaydı.

Bu bilgi, kayıt ve deneyimden yararlanın...

TİCARİ GAYRİMENKUL EKSPERTİZİ VE SATIŞI UZMANLIK İSTER. İŞİN UZMANIYLA ÇALIŞIN!...
 

Uzmanlık alanım: Keyap Çarşı, MODOKO, İMES, DES, DOSB, Şerifali, Samandıra, Kozyatağı Plazalar, Anadolu Yakası E-5 Bölgesi Ticariler -Uzmanlık konum: Ticari (Plaza, Komple Ticari Bina, Fabrika, İmalathane, Alışveriş Merkezi, Sanayi Arsası), Lüks Konut, Arsa, Kat Karşılığı, Konut Proje Satış

Copyright © 2009 Ticari Gayrimenkul USD : 6,2493 TL  |  Euro : 7,3476 TL  |  Sterlin : 8,2113 TL  |  TCMB